O nás

Datasoft Consulting Czech s.r.o. je česká obchodní společnost, která je v 100% vlastnictví slovenské softvérové a auditorské společnosti Datasoft Consulting s.r.o. , držitele a vlastníka autorských práv k softvérovému produktu ISSR.

Datasoft Consulting Czech s.r.o. je jediným výhradním distributorem softvérového produktu ISSR na území České republiky.

A proč využít softvér ISSR ?
Nebaví Vás pracovat se spoustou papírové bezpečnostní dokumentace s různým datem vyhotovení, bez automatické aktualizace, chcete systém ochrany osobních údajů a informační bezpečnosti zpracovávat automatizovaně v aktualizované formě a zároveň mít k nim řízený přístup?

Máme pro Vás praktické řešení, jmenuje se ISSR a je to znalostní softwarová aplikace, kterou jsme vyvinuli pro své klienty na základě dlouholetých zkušeností našich auditorů. Více se o produktu ISSR dozvíte na naší stránce. Ve zkratce, software ISSR je zaměřen na systémové řízení ochrany osobních údajů v samostatném modulu a řeší kompletně celou problematiku v souladu s národní a evropskou legislativou. Rovněž se podrobně zabývá systémovým řízením informační bezpečnosti v samostatném modulu této znalostní aplikace.

K produktu ISSR poskytujeme klientům plnou odbornou podporu, pomoc při implementaci v organizaci včetně naplnění daty, zajišťujeme aktualizaci, vývoj softwaru a soulad s platnou legislativou formou pravidelných update na smluvním základě.

Licenční podmínky ISSR Datasoft Consulting CZ
Všeobecné obchodní podmínky společnosti Datasoft Consulting SK a CZ
Reklamační řád společnosti Datasoft Consulting CZ